JEROEN BOOY ROCKSCHOOL

UITVOERING MUZIEKSCHOOL

‘Een muzikant moet spelen’, zegt Jeroen gezeten in zijn studio in Wormerveer. ‘Ik heb een hoop mooie dingen mogen meemaken. Ook minder mooie. Maar ik ben voor beide dankbaar. The Scene heb ik altijd als familie beschouwt. Die tijd zal ik altijd met me meedragen. In mijn ouderlijk huis in Krommenie werd ik ooit gegrepen door de gitaar van mijn moeder en die passie is nooit meer over gegaan.

Jeroen Booy komt uit de Zaanstreek, bekend in het popcircuit als drummer bij onder andere bij The Scene, Roberto Jacketti en de Scooters, Manuela Kemp en vele anderen. Naast deze bands geeft Jeroen muziekles en workshops, drums, gitaar en basgitaar aan kinderen en volwassenen van alle leeftijden.

Je bent nooit te oud om samen op het podium te staan en het gevoel van muziek maken te ervaren. Daar draait het om. Als je ergens in gelooft dan bereik je het ook.’

Kom luisteren naar de uitvoering van de Jeroen Booy Rockschool!

Blijf up to date over alles wat er te doen is in Alkmaar!

Wij zullen je e-mail adres alleen gebruiken voor onze maandelijkse nieuwsbrief.