-

Medewerkers

Team Hart van Noord-Holland / Alkmaar Marketing

Ger Welbers

Directeur

06 51 61 83 54

Ger@hartvannoordholland.nl

Carmen Brinkman

Manager Financiën & HR

06 50 42 14 63

Carmen@hartvannoordholland.nl

Sandra van der Bijl

Event Manager

06 39 27 42 69

Sandra@alkmaarmarketing.nl

Dorien Modderman

Content Manager

06 11 16 26 19

Dorien@alkmaarmarketing.nl

Mandy Duijvelshoff

Senior Marketeer

06 25 03 29 96

Mandy@alkmaarmarketing.nl

Melanie Goudsblom

Marketing Manager

06 21 27 27 12

Melanie@alkmaarmarketing.nl

Miriam Dekker

AlkmaarPas & Jeugdfonds Sport & cultuur

06 21 91 19 01

Miriam@alkmaarmarketing.nl

 

Jurgen van Dorp

Online Marketeer

06 15 60 86 78

Jurgen@alkmaarmarketing.nl

Britt van der Heijden

Junior Marketeer

06 21 66 41 47

Britt@alkmaarmarketing.nl

 

Aafke van Tent Beeking

PR & Media Specialist

06 289 57 065

aafke@alkmaarmarketing.nl

Sylvia Sierhuis

Officemanager

+31 72 512 10 70

sylvia@alkmaarmarketing.nl

Team VVV Alkmaar

Miranda Tonkes

Manager Gastheerschap & Informatievoorziening

06 55 46 13 83

Miranda@vvvweb.nl

Beau Wesseling

Assistent Manager VVV Alkmaar

072 511 4284

Info@vvvalkmaar.nl

Sandra Verduin

Medewerker VVV Alkmaar

072 511 4284

Info@vvvalkmaar.nl

Yentl Schouten

Medewerker VVV Alkmaar

072 511 4284

Info@vvvalkmaar.nl

Blijf up to date over alles wat er te doen is in Alkmaar!

Wij zullen je e-mail adres alleen gebruiken voor onze maandelijkse nieuwsbrief.