Medewerkers

Team Hart van Noord-Holland

Ger Welbers

Directeur

06 51 61 83 54

Ger@hartvannoordholland.nl

Carmen Brinkman

Manager Financiën & HR

06 50 42 14 63

Carmen@hartvannoordholland.nl

Marit Bakker-Kramer

Projectleider Evenementendesk

06 27 45 77 57

Marit@alkmaarmarketing.nl

Dorien Modderman

Content Manager

06 11 16 26 19

Dorien@alkmaarmarketing.nl

Mandy Duijvelshoff

Marketing Manager

06 25 03 29 96

Mandy@alkmaarmarketing.nl

Melanie Goudsblom

Adjunct-directeur

06 21 27 27 12

Melanie@alkmaarmarketing.nl

Lisanne Schmidt

AlkmaarPas & Jeugdfonds Sport & cultuur

06 21 91 19 01

Lisanne@alkmaarmarketing.nl

 

Jurgen van Dorp

Online Marketeer

06 15 60 86 78

Jurgen@alkmaarmarketing.nl

Britt van der Heijden

Junior Marketeer & Communicatie

06 21 66 41 47

Britt@alkmaarmarketing.nl

 

Miranda Tonkes

Manager Gastheerschap & Informatievoorziening

06 55 46 13 83

Miranda@vvvweb.nl

Yentl Schouten

Assistent-manager Alkmaar Store / VVV

072 511 4284

Yentl@vvvweb.nl

Anne Jordens

Medewerker VVV Alkmaar

072 511 4284

Anne@vvvweb.nl

Sadena Dontje

Medewerker invoer evenementen

06 81 01 83 18

Sadena@alkmaarmarketing.nl

Khadija El Forkani

AlkmaarPas & Jeugdfonds Sport & Cultuur

072511 2254

Khadija@alkmaarmarketing.nl

Sylvia Sierhuis

Officemanager

072 512 10 70

sylvia@alkmaarmarketing.nl

Linda Adrichem

Data & Onderzoek

06 39 58 18 95

Linda@alkmaarmarketing.nl

Sandra Verduin

Medewerker VVV Alkmaar

072 511 4284

Sandra@vvvweb.nl

Loïs Paul

Pers & PR

06 28 95 70 65

Loïs@alkmaarmarketing.nl

Pepper

Chief Happiness

Klik hier voor Peppers tips

Chrissie van Doornum

Medewerker VVV Alkmaar

0725114284

Chrissie@vvvweb.nl

Britt Timmer

Junior Marketeer

06 41 71 66 86

Britt.timmer@alkmaarmarketing.nl

Blijf up to date over alles wat er te doen is in Alkmaar!

Wij zullen je e-mail adres alleen gebruiken voor onze maandelijkse nieuwsbrief.